Ja przyjąłem 40, ze względu na sprzedaż cyfrową która zwiększy zyski ze sprzedaży pudełkowej. Jednak, teraz jest spadek. Jeśli faktycznie Varsav zarobi tyle ile chce, w 2020 ruszy z nowym projektem gry. Dodatkowo, wpływy pozwolą im spać z 2 kwartały spokojnie. Później dojdą giganci, zobaczymy jak to wyjdzie Varsav. Nadal czekam, w sumie jak dla mnie ten kurs może się utrzymać do końca roku, zapłacę mniejszy podatek od zysków z giełdy za rok 2019 :D