I z czym masz konkretnie problem w tej wypowiedzi? Tak cię zabolała?
Piszesz więcej o sobie niż o spółce. Przy wzroście atakujesz wszystkich co krytykują, przy spadasz znikasz i pisze tylko pozdrowienia.
Teraz wcinasz się agresywnie w normalną dyskusje. Ledwo odbiło na kursie i wielki powrót.