devil, znów się pocieszasz...
data spada TRZY LATA!
gwałtownych zjazdów nie było tylko dlatego, że wychodzące fundy robiły to umiejetnie
no i to co najgorsze i najdziwniejsze - przez TRZY LATA zawsze spadki po odcieciu dywidendy i coraz mniejszy popyt
postaw się na miejscu choćby tego, co wystawił te 28 K po 2,76 - to TYLKO, ZALEDWIE trzydzieści kilo papiera, a nie ma jak sprzedac!
tu już nie jest problem pt. jak ciąć straty, ale dla niektórych jest już problem pt. JAK W OGÓLE WYJŚĆ Z DATY...