też tak mi się wydaje. W każdym razie jest chętny na łyknięcie sporego batona, na razie nie zasypuje nikt tego co mnie utwierdza że wielu wychodzących nie ma. Kupujących też ale to raczej kwestia referendum w UK bo strach znowu zagościł na bananie...