> Szkoda, że nie miałeś racji. Niestety, wciąż jest sprytna dystrybucja z ukryciaka, a inni dokładają się, żeby też wyjść przed odcięciem.
Wykres jak zwykle pesymistycznie, ale teraz to rzeczywiście słabo wygląda. Pozostał tydzień i może nie być nawet tych 3.70 przed odcięciem. Może tym razem warto wziąć dywidendę i przytrzymać akcje licząc na lepsze wyniki w drugim półroczu?