Juz nie bedzie wywalania...:) te 2.70 to.moja zasluga bo ciagle sobie kupuje i te 30 k ktore tak Ciebie zmartwilo to standardowe zagranie...tak jak obiecalem zostaje tu przez rok... czas zbierac pod i po wynikach bo bedzie dobrze...informacje w drodze... pozdro technikom...leze na plazy...technike zawsze robia ludzie !