Dnia 2016-07-28 o godz. 10:04 ~abc napisał(a):
> Zapomniał wół kiedy cielęciem był ;)
> Sam ponad pół roku temu przy 2.96 pisałeś o podbitkach, śmieciu i spadku. A mieliśmy wzrost o ponad 25% :)
>
pisałem i piszę o podbitkach, nigdy nie uzyłem słowa smieć o dacie
ty doczekałes się 3,70
ja doczekałem się 2,70...
napisz wiec, jak duzy procentowo teraz jest spadek... ;)