dokładnie, ja się kiedyś sporo na ten temat naczytałem jak stosowałem soft metastock... ale on się do banana nie nadawał tylko na USA no ale skoro ktoś to lubi i wierzy to proszę bardzo... ja wolę się trzymać fundamentów oraz wyników. Makroekonomiczne wydarzenie jakim jest brexit obecnie wszystkim trzęsie i nie ma tutaj jakiejkolwiek AT która pokaże co będzie w wypadku takim lub innym. Pozostaje teraz tylko nadzieja że angole się opamiętają i pójdą zagłosować mądrze...