Dnia 2016-07-27 o godz. 18:24 ~wykres napisał(a):
> Dnia 2016-06-07 o godz. 12:55 ~devilek napisał(a):
> > odnoszę wrażenie że zaraz będziemy mieli wybicie, 3.70 w zasięgu dzisiejszej lub jutrzejszej sesji.
>
> tiaaa...
>
> dziś 2,70...
Zapomniał wół kiedy cielęciem był ;)
Sam ponad pół roku temu przy 2.96 pisałeś o podbitkach, śmieciu i spadku. A mieliśmy wzrost o ponad 25% :)