Dnia 2016-06-07 o godz. 12:55 ~devilek napisał(a):
> odnoszę wrażenie że zaraz będziemy mieli wybicie, 3.70 w zasięgu dzisiejszej lub jutrzejszej sesji.
no to już wiesz, jak mylne okazały się twoje wrażenia
wczoraj cały dzień ktoś dokładał i dokładał, byle zdążyć przed innymi sprzedać po 3,46
a jednocześnie było pilnowanie kursu, więc chyba ma jeszcze sporo do oddania
przedwczoraj i wcześniej było tak samo