Dnia 2016-06-07 o godz. 12:55 ~devilek napisał(a):
> odnoszę wrażenie że zaraz będziemy mieli wybicie, 3.70 w zasięgu dzisiejszej lub jutrzejszej sesji.
Szkoda, że nie miałeś racji. Niestety, wciąż jest sprytna dystrybucja z ukryciaka, a inni dokładają się, żeby też wyjść przed odcięciem.