tak, to jest dziwne i dla wielu może być zniechęcające. Na razie nie liczę zysków/strat bo to bez znaczenia w tej chwili ale fakt zaniepokojenia jest bo sypacz jest cały czas na pokładzie tego waloru i nie wiadomo dlaczego wychodzi. Jak pisałem są momenty dla każdej spółki lepsze i gorsze, teraz branża obrywa. Lecą wszyscy mniej lub więcej.