każdy głupi powie że 1 zł a mądrzejszy że 0,50 ale w dalszym ciągu nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem czym się tak cieszysz i nakręcasz. To że ktoś ma wirtualną stratę ?? czy to że akcje spadają bo masz z tego dziwną przyjemność :) raz spadają a innym razem rosną. Ktoś kto rozdaje karty decyduje. W dalszym ciągu jestem zwolennikiem fundamentów, czekam na wyniki oraz informacje na temat lipca które spółka poda 10 sierpnia.