Dnia 2016-06-14 o godz. 12:30 ~devilek napisał(a):
> to czemu nie spuści 60k sztuk po 3,45 ?
Bo po lewej i prawej są ci sami, co mieszają akcjami w tej samej cenie. Za trzy sesje będzie prawo do dywidendy, a wciąż są chętni do sprzedawania. Z lewej niby stoi 60 K, czyli cały dzisiejszy wolumen w stałej cenie. Przecież nie drobni tak tu się bawią.
A główny powód bólu głowy instytucjonalnych to coraz bardziej jest brexit.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Strach-przed-Brexitem-przecenia-akcje-i-umacnia-obligacje-3543842.html
http://wgospodarce.pl/biezace-analizy/26557-strach-przed-brexitem-oslabia-zlotego
http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,20238141,brexit-frank-wystrzelil-zloty-coraz-slabszy.html
http://inwestycje.pl/komentarze_walutowe/Obawy-zwiazane-z-Brexit8217em-ciagna-PLN-w-dol;283979;0.html