Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,49 zł , zmiana od tamtej pory: -59,08%

Re: wybicie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-06-16 o godz. 13:20 ~n3x napisał(a):
> Analiza techniczna przypomina rysowanie wykresów przez J.Gmocha. Zawsze jest prawdziwe post factum.

To prawda - AT to prognozowanie przyszłości na podstawie przeszłości. I nikt nie ma obowiązku stosować ani preferować AT - to sprawa osobista... Na niektórych spółkach mniej przydatne narzędzie, na innych bardziej. Z jednej strony ktoś stale pilnuje kursu i odpowiednio rysuje świeczki podbitkami oraz podawaniem tlenu, zaś z drugiej strony wolumeny transakcji czy wolumeny dzienne bywają zbyt małe oraz - paradoksalnie! - owa dbałości o odpowiednie świeczki i pilnowanie, by wykres nie wyglądał pesymistycznie, nakazuje powściągliwe traktowanie AT, jako rzecz wiarygodną bez zastrzeżeń. Najsensowniej w decyzjach inwestycyjnych chyba uwzględniać i AF, i AT, i psychologię rynku (gł. skład i zachowania akcjonariatu), i wszelkie bieżące niusy...

A tak, n3x, po starej znajomości... ;)
typuję przed faktem, więc może sprawdź (ot, dla zabawy) za jakiś czas to:
http://at.biznesradar.pl/5e40ef771deb044b481fb9d9b72ff648.png
http://www.mycharts.pro/odwrocona-filizanka,i32.html

i żeby było jasne - nie twierdzę, że tak na pewno będzie, ale uważam, iż obecnie wiele wskazuje, że jest to bardzo prawdopodobne (z akcentem na "bardzo")

no i jeszcze inna ciekawostka do zweryfikowania wkrótce:
http://at.biznesradar.pl/76ed864a8f78a6cb180878e75340ea75.png
http://www.mycharts.pro/wachlarz,i41.html

@ devil, znów uległeś swemu myśleniu życzeniowemu?... ;)
kolejny raz nie trafiłeś... - teraz z tym 3,70... ;)
zobaczymy, czy z brexitem trafisz w oparciu o twe znajomości z GB ;)

no i nie sprawdziła się teoria abc - z forum zniknąłem na kilka tygodni, a tu zabawa wciąż ta sama (podawanie tlenu i skarmianie naiwnych) z zabetonowanym kursem na stałym poziomie...
czyli jednak moje pisanie nie miało i nie ma znaczenia, jak abc mi przypisywał... ;)

czekam(y) więc na zachowanie kursu po dniu ustalenia prawa do dywidendy i brexicie...

i dobra wiadomość dla tych, którzy mnie i mego pisania nie lubią - zainteresowałem się inną spółką (a nawet dwiema z jednej stajni), więc na dacie raczej będę dużo rzadziej lub może nawet wcale (ale tego nie obiecuję!)... ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.