zawsze coś psuje moje trafne prognozy :) w dalszym ciągu widzę duże szanse na wybicie, grexit blokuje zaangażowanie w giełdę ale jeśli UK zostanie w unii to powinno się uspokoić, odcięcie dywidendy też spowoduje niższą wycenę, no i znów mamy to samo co rok temu ale inaczej :) moim zdaniem północ po odcięciu ale mogę się znów pomylić bo coś się przecież może wydarzyć negatywnego na tym naszym bananie...