5 minut poczytania forum i człowiek ma naprawdę dość:)
boss prawda o tobie jest taka że naprawdę jesteś małym, zakompleksionym człowieczkiem bez przyjaciół bo siedzisz tu całymi dniami jak na zewnątrez piękne słońce świeciło ale ty nie miałeś z kim wyjść i to jest smutne ale za pewne sam sobie na to zasłużyłeś.
Aldek Ty to jesteś dobry kosmita:)
Pytasz bossa ile ma lat a twoje zachowanie i to co piszeesz świadczy że nie masz więcej od niego.
A jeszcze jeśli sprzedajesz nie ze względu na jakieś powody tylko ze względu na bossa to już przegrałeś z nim.
NWA muszę przyznać że bardzo ciekawie piszesz i miło Cię poczytać.
A teraz wracajcie i użerajcie się ze sobą na forum w sobotę, naprawdę gratuluję jseteście na życiowym topie