Inwestorze!!
straszysz mnie jakimiś karami, ciekawe za co miałbym te kary dostac??
za to ze napisałem ze spółka nie prowadzi zadnej działalności??
to proszę, przytocz tutaj na forum, gdyby ktoś z posiadaczy akcji przypadkiem nie był świadomy, jakie przychody wygenerowała spółka w ostatnim raportowanym okresie czyli w X-XII 2012 ????
podpowiem Ci... jest to całe 90 złotych polskich, czyli średnio 30 złotych polskich miesięcznie. szkoda że spółka nie pisze w raporcie co wygenerowało tak pokaźny przychód, może to tajemnica handlowa? :)
czy nie miałem racji pisząc że spółka nie prowadzi ŻADNEJ DZIAŁALNOŚCI ?? bo chyba nie nazwiesz działalnością operacyjną próby pozyskania kredytu?? jakikolwiek by on nie był, czy na 200 zł czy na 200 mln $.