wiesz co boss , ile ty masz lat 16?
faktycznie biedny jestes gosc , zadnych przyjaciół, żadnej rodziny , zadnego jakiegoś zajecia sensownego , a ty biedny kisisz sie w tym bloku m30 m kwadratowych z trójka rodzeństwa i napierdalasz na tym forum bo chesz si epoczuc wazny
ja zagładnałem teraz tu , widze ze brednie same , i oczywiscie ty na czele
powiem ci tak , sprzedałem cos koło 50tys , mam jeszcze 250 , i mam kolege co ma kolo 500tys , tez jest sporo do przodu na nich , poprosze go i w poniedziałek tak zjebiemy ten kurs , ze w końcu sprzedaż to swoje 100 sztuk i przestaniesz tu kłapac
wiesz pieniadze to nie wszystko i zrobie to po to zeby takiego debila nauczyc czegos