Dnia 2013-03-23 o godz. 18:10 ~Wariat napisał(a):
> 5 minut poczytania forum i człowiek ma naprawdę dość:)
5 minut?:))))
siedzisz głąbie cały dzień przy kompie tylko strony zmieniasz hahahaha
już sam twój nick wystarczy do wsępnej oceny ciebie matole bez szans na lepsze jutro hahaha!!!!!!!!