Znachor nie tlumacz im to wszystko...tym gamonia..trolla....poznikaja wszyscy albo zmienia nicki i beda pisac ze spolka cacy jesli kurs pojdzie bardzo wysoko....oni mysla ze społka podaje falszywe infa dotyczace tego kredytu zeby wywalac akcje buahahahahahahahahahaahah..co za bałwany.....po pierwsze glowny ackjonariusz jest na to za madry i chyba musialby byc samobojca zeby tak robic za co grozi KNF i prokuratura...a po drugie tak tak sypanie na 30-40 gr ich zadawala hahahahaha:) NIECH ZYJA TROLLE!!!!!!!!!!!!!