kupia nieruchomosci za pozyczone pieniadze. kredyt trzeba splacić. odsetki powiedzmy ze 7-8% w skali roku, czyli grube miliony rocxznie samych odsetek do splaty, nie mowiac o kapitale! wierzysz ze te nieruchomosci beda generowaly przychod taki zeby pokryc te odsetki, kapitał i jeszcze wygenerowac zysk dla akcjonariuszy ?