wymowna nie była sesja dzisiejsza tylko ta z dnia podania infa o umowie. wywalono wtedy z milion akcji. tego nie zrobiła ulica. dystrybucja była ogromna, i pokazala kierunek na najblizsze kilkanascie sesji. teraz niewykluczone ze bedzie jakies odbicie bo technicznie papier bliski wyprrzedania, ale kazde wyjscie ponad 40 gr bedzie uaktywniac podaż.
a w bajki ze ktos kupił akcje po jakiejsc tam cenie nie wierze... tak samo krauze kupuje petrola po 10 po czym wali w rynek po 1,50 :))
na new connect nie ma zadnej kontroli, wolna amerykanka i kazdy kto ma troche jaj, bedzie zarabiał na frajerach.
zobaczycie po ile bedzie depend za rok. nie wiecej jak 3-5 groszy.