Dnia 2013-03-23 o godz. 16:23 ~aldek napisał(a):
jeśli ktoś kieruje
> się forum przy decyzji czy kupić lub czy sprzedać akcje to
> musi miec nierówno pod sufitem
co do akcji , rzuciłem troche bo chciałem zeby
> kierownik i boss sie wysypali , ale widze ze na 28 juz za
> duzo chetnych do odbierania sie znalazło , więc zobacze co
> bedzie dalej
aldek , ja pierd.ole , ty jesteś debil nad debile.
przecierz ty tylko i wyłącznie kierujesz się forumowym bazgraniem poje.bów podobnych do ciebie!
a już o sypaniu akcjami to już przebiłeś wszelkie objawy debila!!!
nie kompromituj się i najlepiej zaszyj się w swoim pokoiku i ciesz się ,że masz dostęp do internetu.
co za debil...!!!!!!!