Dnia 2013-03-23 o godz. 17:33 ~aldek napisał(a):
powiem ci tak , sprzedałem cos koło 50tys , mam jeszcze
> 250 , i mam kolege co ma kolo 500tys , tez jest sporo do
> przodu na nich , poprosze go i w poniedziałek tak zjebiemy
> ten kurs , ze w końcu sprzedaż to swoje 100 sztuk i
> przestaniesz tu kłapac
wiesz pieniadze to nie wszystko i
> zrobie to po to zeby takiego debila nauczyc czegos
Ty żyjesz w innym (swoim wyimaginowanym) świecie.
I taki tu jest "akcjonariat":)))
Niebiosa mi zesłały takich matołów:)))
Ten rok będzie tłusty!!!!:)))