zapytam odwrotnie. czy w spolce coś dobrego się ostatnio stało? powiedzmy w ostatnim roku? oprócz oczywiście serii komunikatów o tym samym, tylko inaczej sformułowanych.
niesamowite jest to, że ciągle to kupujecie podczas gdy prezes tej firmy co jakiś czas wypier dala po troche swoje akcje.
przeciez ta firma nie prowadzi zadnej dzialalnosci. ŻADNEJ!!
wiadomo ze tu gra sie tylko po to zeby za 2-3 dni wyskoczyć na podbitce, jednym się uda bo trafią w dobry moment, a innym nie i oddają zniecierpliwieni ze stratą.
a w międzyczasie prezes i pewnie inni głowni akcjonariusze upychają swoje akcje hołocie.
i tak pewnie z rok jeszcze sie ta karuzela będzie kręcić :)))))))