ds widac jakim jestes ignorantem , nie kompromituj sie tylko tyle ci powiem
mi tam lata co tu juz pisza bo widze że takie bzdury , ze żygac sie chce
jeśli ktoś kieruje się forum przy decyzji czy kupić lub czy sprzedać akcje to musi miec nierówno pod sufitem
pozdrawiam i miłego weekendu
co do akcji , rzuciłem troche bo chciałem zeby kierownik i boss sie wysypali , ale widze ze na 28 juz za duzo chetnych do odbierania sie znalazło , więc zobacze co bedzie dalej