Dnia 2013-03-22 o godz. 23:30 ~ds napisał(a):
> wymowna nie była sesja dzisiejsza tylko ta z dnia podania
> infa o umowie. wywalono wtedy z milion akcji. tego nie
> zrobiła ulica. dystrybucja była ogromna, i pokazala
> kierunek na najblizsze kilkanascie sesji. teraz
> niewykluczone ze bedzie jakies odbicie bo technicznie
> papier bliski wyprrzedania, ale kazde wyjscie ponad 40 gr
> bedzie uaktywniac podaż.
a w bajki ze ktos kupił akcje po
> jakiejsc tam cenie nie wierze... tak samo krauze kupuje
> petrola po 10 po czym wali w rynek po 1,50 :))
na new
> connect nie ma zadnej kontroli, wolna amerykanka i kazdy
> kto ma troche jaj, bedzie zarabiał na frajerach.
> zobaczycie po ile bedzie depend za rok. nie wiecej jak 3-5
> groszy.
Stary! Czy ciebie ktos skrzywdzil? Musiales chyba kupic po 45 -50 i teraz w histerie wpadles bo jazgot i czarnowidztwo w kazdym poscie.I pratycznie juz wszystko wiesz co bedzie, w poniedzialek, za miesiac, teraz za rok. Ten kredyt w koncu dostana - no sa niestety takie procedury ze to trwa - szczegolnie przy takiej sumie , kupia nieruchomosci i co kapitalizacja 450 tys. Troche ci sie pod deklem zagotowalo. AT na NC...nie zartuj.