Brak komunikatu w dniu dzisiejszym przyczynil sie do nerwowej dystrybucji. To fakt. Jednak trzy ostatnie infa ukladaja sie w logiczna calosc i glupie jest gadanie, ze to ciagle to samo info. Prawnicy Prometheusa i Merryl Lynch to jednak nie pan od kredytu bez BIK i babcia kupujaca garnki parowe po pokazie. Ten kredyt rodzi sie w bolach a dla takiego rynku jak NC gdzie kazdy jak nie zarobi w miesiac min. 100% to kazda spolka smiec i chala. Chyba Kukolewski nie jest idiota aby wylozyc 1,5 miliona aby stracic. Chcialem przypomniec ,ze od czasu do czasu na Dependzie obserwujemy takie zachowania. Na jednej z sesji sprzed 3 tygodni - info poszlo wtedy super - bylo w pewnym momencie +25% a skonczylo sie minus 25%. Wiec dzisiejsze - 10 nie jest jakims szokiem. Martwia duze pakiety , bo ktos mocno zapakowany mogl wywalac ze strachu. A jak sobie zagrali o czym pisalem wczesniej na spadek aby odebrac po taniosci to gieldowa Liga Mistrzow. Ja wciaz na plusie jednak portfel jest lzejszy nad czym ubolewam. Czekam na info i tyle w temacie.