snisz , tu napewno nie zarobisz
w poniedziałek infa niet , troche pomoge i sie zrobi taki kocioł ze posrasz sie w popłochu z tymi swoimi 100 akcjami mówie ci
juz w piatek jak zeszło do 28 sie zrobiła mała pamika , a jakos na koncówce chetnych na zakup nie było
tak ze zobaczysz , sraczka w poniedziałek murowana i ty tez sie zesrasz na rzadko
miłego , ja zmykam do fajniejszych zajec , trzeba korzystac z zycia bo jest piekne a nie przesiadywac tu cała sobote
współczuje boss naprawde