Ja nie wdaje sie w polemiki z osobnikami o IQ wielkosci swojego buta i to w numeracji francuskiej, ktorzy przez miesiac pisza po kilka tysiecy postow - ani jednego merytorycznego - dostaja orgazmu i zaznaja szczescia bo jakas spolka spada. Depend jaki byl do przyjscia inwestora to wiemy, nikt by go nie kupowal i pewnie by lezal dzis po kilka groszy a Kluba zgasilby ktoregos dnia swiatlo i zamknal firme na klucz. Przyszedl nowy inwestor Kukolewski, kupil gniota aby ominac procedury i wprowadzic swoj biznes w zycie. Jest tego coraz blizej, a ze to NC to mamy takie sesje jak dzisiejsza. Jednak psy szczekaja , karawana jedzie dalej.