Wlasnie wrocilem z powietrza a tu jak zwykle magiel. Ja nie ublizam ludziom na forach i nie przypominam, zebym pisal ze po 40 groszy sprzedaja idioci. Nie jestem naganiaczem tylko staram sie pisac merytorycznie ale z tym koncze, bo do niewielu to dociera. Wczoraj ktos grubszy wychodzil, ktos inny odebral. Gielda. Przyjdzie info znikniecie na jakis czas.