Wątek przekopiowany z forum parkiet.com http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=168915&postdays=0&postorder=asc&start=330&sid=1f085181c73cc7736dd74b58a16fe312
Czy zarząd może się ustosunkować do zarzutów Pana Macieja Komorowskiego, który twierdzi na forum jednego z portali, że zarząd SKL ukrywa przed rynkiem informacje jakoby był związany umową zbycia 75% udziałów w Semax za symboliczną kwotę? czy istnieje takowa umowa? i na ile zarząd wycenia ewentualne roszczenia Pana Macieja Komorowskiego?
Spółce nie są znane takie zarzuty. Zarząd Skyline Investment złożył deklarację odsprzedaży 75% pakietu akcji SEMAX do Skyline Interim Management (w której Spółka posiada większościowy pakiet). Co do samej osoby p. Komorowskiego to prowadzoną przez niego akcję czarnego PR pozostawiamy do oceny akcjonariuszom, a do Spółki nie wpłynęły jakiekolwiek roszczenia p. Komorowskiego, a zdaniem Zarządu nie istnieją jakiekolwiek podstawy do takich roszczeń. Paweł Maj członek zarządu Skyline Investment SA.
Panie Macieju, o co Panu chodzi? Będzie Pan pisał na forum czy porozumie się z Zarządem SI? Bagienko się zrobiło...