Szanowny Panie proponuje byśmy poprosili Zarząd SI SA o przedstawienie choćby jednej propozycji nabycia Dorohuska ? Poważnej propozycji !!!
W trakcie mojej trzyletniej współpracy ani razu nie pojawił się żaden klient na ten teren , a Pan Prezes jedyne , co potrafił opowiedzieć to bajki o mityczny negocjacjach z kimś tam ?
Zresztą Pan Maj ma zachowaną całą korespondencję , którą kierował wielokrotnie do pozostałych członków Zarządu - w trakcie nabywania było trzech Członków Zarządu , w której opiniował w pierwszej kolejności nie realizowanie transakcji, a po upublicznieniu spółki rekomendował by nie realizować odkupu i pogodzić się ze stratą ok 8 mln PLN !!!
Ciekaw jestem , czy Pan Maj się wyprze się moich z nim rozmów na ten temat , że wg jego najlepszej wiedzy grunt ten ma wartość zaledwie ok 1 mln pln i zrobił takie szacunki na potrzeby rzetelnej wyceny spółki, a ze względu na politykę księgowości przyjętą w spółce wyceniany jest po cenach nabycia.
Prawda jest bardzo prosta Zarząd SI SA powinien dokonać przeszacowania wartości tego aktywa !!! do wartości ziemi rolne w okolicach Dorohuska !!! Ale cóż powiedział by Pan Rey w TVN CNBC ? Trzeba by się przyznać do drugiej, co do wielkości błędnej decyzji finansowej w życiu .
Wiecie Panowie jaki jest faktyczny koszt nabycia Dorohuska ?
Ja Wam odpowiem wg jednego z Członków Zarządu spółki SI SA rzeczywisty koszt nabycia spółki to kwota min 20 mln pln.
Jako inwestor będę sie domagał rzetelnego przedstawienia wszystkich informacji na ten temat i proponuje wszystkim zainteresowanym współpracę w tej materii.