Dnia 2021-05-19 o godz. 08:26 ~Luk napisał(a):
> No oczywiscie ze udowodniłeś, nawet wielokrotnie-co innego niz Ci sie wydaje, ale na autorefleksje nie licze.
> >
> > Wiem, ze nas nie zawiedziesz. Tyle twórczości przy 1-2% spadków to co dopiero jak sie trafi 3-5%, wtedy to sie dopiero dowiemy. czekamy z niecierpliwością...
tak tak mistrzu luk , moje wywody sa za trudnie dla dzieci hossy nigdy tego nie ogarną , zawsze myślą, że spada bo mityczny grubas chcę im odebrać drogocenne akcje i zaraz będzie odbicie , no cóz każdy z waszej spółdzielni ma własną strategię utraty pieniędzy wprost czy to wypracowanego zysku i nic mnie do tego.