tak a propos kilku miesięcy , mnie bardziej przekonuje wizja Mościckiego , W kwestii kilku procent jak cię kilka procent nie rusza ok , można i tak ale miej ustalony plan ewakucaji i nie zawachaj się go użyć, A teraz moja obserwacja jak cały czas trwał trend spadkowy każdy duży wolumen powodował niższe dołki od okolic 40 a na dobre 60 zaczeło być odwrotnie, ostatni umiejętnie pakowany w rynek wolumen zaczął moim zdaniem zmieniać tą prawidłowość . Gdyby nie podkładana kasa funduszu 100 by tu już było na horyzoncie . Pragnę zauważyć lvc nie robi surowców, nie robi żarcia nie jest zatem żadnym panaceum fundamentalnym na inflację
https://www.youtube.com/watch?v=ekIBpT9Sp9A&ab_channel=VETOMEDIA