Dnia 2021-05-06 o godz. 23:37 ~Glapa napisał(a):
> Dnia 2021-04-23 o godz. 09:50 ~pg napisał(a):
> > zapewne jak troche odbije to dacie głos i bedzie robić za " znafców" wszystkiego , jak zawsze zresztą
>
> tak "dam" głos...bo przecie taki pies jak ja, takiemu panu jak ty nie dorównuje....dramat i żenada w jednym:)
>
> Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, cóż przytoczę matematyka mojego, który tłumaczył jak rozwiązywać zadania z treścią...
> 1. czytaj zadanie aż do zrozumienia.
> 2. jak nie zrozumiałeś wróć do punktu 1.
>
> Spróbuj bez emocji:) pomaga zrozumieć przekaz...
>
> Elit z ciebie w 1 pokoleniu nie będzie, ale cieszy mnie, że przedsiębiorczy Polak, dobry handlarz(samozwańczy, ale okay) pracuje/handluje na dobrobyt naszej RP, bo mam nadzieje, że podatki płacisz z zysków jakie osiągasz o ty jedyny i niepowtarzalny .....pg....:)? :> no zdradź detale, bądź kozak ;>
>
> a i czekam na penerską ripostę:) nie zawiedź mnie proszę:)
>
ad 2 , widze że jesteś coraz bardziej nerwowy , wszędzie rośnie , a tu dystrybucja na coraz niższych poziomach , rozumiem że przetoka okołoodbytnicza cie boli miłośniku mydełka fuj .