Dnia 2021-05-10 o godz. 22:35 ~Glapa napisał(a):
> nie rozruniasz pojęć inwestycja i handel, więc nie wiesz o czym piszesz, ale tak to jest jak się nie widzi niczego poza końcem własnego nosa:)
"
Re: kto ma tak, że wyjdzie stąd dopiero jak będzie +100 PLN ? Autor: ~Glapa [213.156.110.*] 2021-05-12 06:31
Ben mitoman, to chyba ktoś inny:)
tu raczej posiadacze, puszczają wodzy fantazji i myślenie życzeniowe:) coś w tym złego?
Ja mam tak, że kupiłem, czasem dokupię i odcinam dywidendę, a wartość godziwa, rzeczywiście z uwagi na inflacje może się zmieniać :)
I chyba tyle...bynajmniej ja tak nie mam odpowiadając na pytanie z wątku:).... jak już to przeliczyłbym portfel i ocenił, czy się nie skrócić, ale zbyt wiele zmiennych, by ocenić dziś. "
glapa kupiłeś Kernel czy mi się wydaje ? . Jak tak to witam na pokładzie . Nie rozumiem jeno dlaczego pyskujesz mi na forum lvc ?