luk to chyba jasne że udowodniłem tobie i twoim kumplom, że jesteście dzbanami i co sobą merytorycznie reprezentujecie nic wiecej mi tu nie potrzeba i nie mam żadnego interesu aby tracić na was czas , co nie znaczy że od czasu do czasu jak będę miał ochotę mogę tu zawitać aby wam przypomnieć o waszej własnej głupocie . Jak pisałem bardzo was lubie i fajnie że jesteście w końcu dzieki takim jak wy to wszystko sie kreci . Czekam tylko na jakaś choćby zieloną sesję wtedy będziecie sobie mogli pobuczeć i nóżkami potupać i wzajemnie jako spóldzielnia frajerów po plecach się poklepać .