za kilka miesięcy ? z takim podejściem będziesz bez kapitału , technika kup i trzymaj wiecznie żywa , zmarnowałeś 3 lata ale jeszcze o tym nie wiesz dowiesz się jak przyjdzie bessa. tak czy siak sternik został nakryty czapką co bedzie miało swoje konsekwencje .
Bez odboru szkoda moich oczu .