czyli założyłeś watek, zeby zwrocic nam uwage, ze kurs troche spadl na godzine lub dwie?
dzieki! bez ciebie moglismy nie zauwazyc!:)
podsumowujac:
swieca doji na Assecco zakonczyla korekte - wiec sie swieci na czerwono
fantastyczna inwestycja w kernel tez na czerwono
Livechat lekko na plusie
byłeś tak blisko! ale to jednak nadal nie twoj dzien:) moze ostatnie 30 minut sesji cos tu jeszcze zmieni