widzę chłopie że chorujesz bynajmniej nie na covid , porzuć marzenia , jak masz zysk zrealizuj i zacznij zarabiać gdzie indziej .
a tak a propos , na co tacy mistrzowie gpw jak ty liczycie? , na podwojenie obecnej wyceny czy 137 he ? rozumiem czekacie na 200 a potem 500 , są inne ciekawe spółki które mogą dać spoko co najmniej 50 % zysku .
ps cud nad urną przedwczoraj o 17 sternika nie uratował , ciekawe kiedy ogłoszą kolejne ABB