Dnia 2021-05-10 o godz. 22:35 ~Glapa napisał(a):
> nie rozruniasz pojęć inwestycja i handel, więc nie wiesz o czym piszesz, ale tak to jest jak się nie widzi niczego poza końcem własnego nosa:)
myślisz że takim dyrdymałami zaczarujesz wzrosty ? na tych poziomach papiera i całego rynku zwłaszcza w stanach bo tam wchodzi przecież według niektórych na nasdaq - to czysta spekulacja która ma to do siebie że większości dzieciaków giełdowych twojego pokroju prędzej czy później czyści rachunek z gotówki . Uważaj na 120 bo jak sternik nie obroni to bedziesz miał ciemno w oczach ,
A tak na marginesie masz mistrzu wyczucie, wiedziałeś kiedy dać głoś bo papier znów się ładnie otworzył , a ty zachłyśnołeś się korekcyjnym odbiciem . Tak trzymaj .