coż Luk radze trzymaj się faktów i nie konfabuluj, zmarnowałeś własne 3 lata i jak mówiłem jesteś dalej w punkcie wyjścia, a jak widać znowu miałem rację , a wasz leszczowy tłum wył i buczał i co wam to dało ? gdzie te wasze nawet 137 tez wydałeś te 200 zł za papier na astona czy BMW ? , te twoje wyśmiewanie kresek żenada naprawdę żenada nie chce mi się nawet tego komentować bo i po co wcale nie przeszkadza mi to że kasa wam topnieje ( tak tak masz zapas i czas żeby poczekać jakie to typowe - wróć do filmu zalewskiego na YT ). Ponadto jak czegoś nie kumasz to nie nie myśl że nie istnieje i nie działa. Zapnij szelki będzie ciekawie , może po dzisiejszej sesji w usa juz jutro . Bez odbioru czas darmowych porad minął bezpowrotnie.