Dnia 2021-05-18 o godz. 06:33 ~Glapa napisał(a):
> Odpowiedź: zarozumiały jesteś i obrażasz ludzi, a ja mimo, że nie leszcz nawet, raczej staram się pokornie do swoich ocen podchodzić i słucham/czytam innych...
> > Czy teraz zrozumiałeś?
glapa nie jestem wcale zarozumiały, choć znam swoją wartość , nie lubie tylko głupich postów i uwag i je tępię,. Nie wiem co z wami jest na forum tego papiera, ci co zabieraja tu głos w 3/5 naprawdę są leszczami bo żadnej merytoryki tu wyjątkowo nie spotkałem , jak np na lotosie czy nawet kernelu . Nikt nie powie pg piepszysz bo średnia ta tak a ta taki bo tamto , tylko jełop jeden z drugim zakłada głupawe posty i wieszczy zaraz 137 albo 200 , a w oparciiu o co ? może jakiś wykres kanał wybicia , ale nie to szklana kula tabuze, wskazuje że jest tak tanio, że taniej być nie może .
Czy teraz rozumiesz he?