Wez idź juz kolego pooddychaj świeżym powietrzem, odpocznij w weekend, bo Ci sie chyba cos przegrzało. Miałeś z wszystkim racje, przy 95-100 ze poleci w dół, ze bedzie max 115 itd i teraz tez ze wszyscy odpadną przy 130. Te mikroruchy +- 3pln naprawde sa straszne, warte tych wszystkich emocji i dyskusji. Za pare miesiecy sie okaze kto miał racje, wiec nie musisz odgrzewać kotletów co 2-3 dni.