tabako. a nie mówiłem że nory nie wyleziesz, według twojej nomenklatury i znafcy glapcia znowu się zapewne pomyliłem że od 130 odpadniecie , jako na podwójnym szczycie . he he ciemne tabaki . Jak 120 pęknie a jest na to szansa to możecie nie wytrzymać . a juz witaliście sie z gąską eh dawcy nie organów