ja takze z czescia akcji, glownie lvc i raczej bez sprzedazy w najblizszym czasie. jak mocniej spadnie to najprawdopodobniej bedzie okazja zeby dokupic. gotowka sie akumuluje.
co do zlota to jak inwestujecie? w fizyczne sztabki/monety i przechowywane w domu/skrytce w banku, jakies papierowe instrumenty czy jeszcze cos innego?
pozdr