najwidoczniej masz dostep do jakis tajnych danych ktorych zadne oficjalne zrodlo nie zna wiec trudno z tym dyskutowac. nawet gdyby tak bylo to w ogole rozumiesz co by sie musialo stac zeby liczba zakazonych doszla do setek mln nie mowiac o miliardach? jezeli takie kroki sa podejmowane przy percentylach zarazonej spolecznosci to co dopiero przy kilku % by sie dzialo a Ty mowisz o ponad 60% swiata zarazonych w kolejnych 9 miesiacach... nie daj sobie sieczki z mozgu robic.
a to ze bedzie bonanza na gieldach to oczywiste. panika bedzie nawet jak sie zaraz by skonczylo i opanuja korone bo firmy zaczna raportowac slabe wyniki i prognozy.