tak czytajac to raczej poczciwy czlowiek, ale z niektorymi teoriami i liczbami to przekombinowal.
bedzie nielatwo. bardziej niz na gieldzie to w zyciu dotknie wiele osob (upadajace firmu, zwolnienia itp). nie do przewidzenia jak dlugo potrwa, jaki realny wplyw bedzie mialo i jaki pod wplywem paniki ktora sie wywola. tak wiec w takich czasach lepiej troche z dystansem, nie dac sie zwariowac, byc czujnym i generalnie zyczliwosci do innych wszystkim zycze bo nikt nie wie z czym sie niejeden (bedzie) zmaga(l)